• Wpisów: 46
  • Średnio co: 54 dni
  • Ostatni wpis: 166 dni temu, 13:05
  • Licznik odwiedzin: 12 252 / 2556 dni
 
dobralokata
 
Chcemy wziąć kredyt gotówkowy w banku. Zanim jednak to zrobimy warto porównać oferty takiego kredytu z kilku czołowych banków.

Na pierwszy odstrzał pójdzie kredyt gotówkowy oferowany przez BZ WBK. Rzeczywiste oprocentowanie takiego kredytu wynosi około 17 procent. Bank nie wymaga od nas żadnych zabezpieczeń. Prowizja od udzielonego kredytu wynosi 5 procent. W ramach tej oferty maksymalnie możemy otrzymać 100000 złoty lub dwudziestokrotność naszych zarobków, ale netto. Maksymalny okres, na jaki możemy uzyskać kredyt to 8 lat. Kolejna przykładowa oferta to kredyt gotówkowy w Polbanku. Tutaj oprocentowanie wynosi około 15 procent. Prowizja jest stosunkowo niska, bo tylko 3 procent, natomiast okres kredytowania to jedynie 3 lata. Jednak zwróćmy uwagę na to, że opisałam kredyt zwany „Korzystnym”. Polbank w swojej ofercie ma trzy kredyty gotówkowe, jednak ten drugi „Optymalny” i trzeci „Standardowy” są kredytami droższymi. Następna przykładowa oferta kredytu to ten, który możemy otrzymać w mBanku. Niestety tutaj oprocentowanie jest wyższe od tych poprzednich, ponieważ wynosi około 27 procent. Prowizja podobnie jak w przypadku Banku Zachodniego to 5 procent. Okres, na jaki możemy wziąć kredyt to od 3 miesięcy do 84 miesięcy. Podobne parametry ma kredyt proponowany przez Eurobank. Z tymże różni się okresem kredytowania. W banku tym wynosi on od 3 do 60 miesięcy. Poza tym dobre warunki kredytowe ma również Bank Pocztowy. W przypadku tego kredytu oprocentowanie wynosi około 17 procent. Prowizja podobnie jak w innych bankach wynosi 5 procent. Jednak okres kredytowania jest stosunkowo krótki, bo tylko 3 lata.

Powyżej porównałam tylko niektóre z wielu ofert kredytów gotówkowych dostępnych obecnie. Porównanie było wykonane dla kwoty 10 000 na okres 3 lat. Pamiętajmy, by przed każdym podejmowaniem decyzji o wzięciu kredytu zrobić takie porównanie i wybrać ten, który będzie dla nas idealny. Dobry kredyt nie będzie nam przysparzał problemów i z pewnością, jeżeli będzie zgodny z naszymi predyspozycjami, będziemy się starać spłacać go jak najlepiej.

Nie możesz dodać komentarza.