• Wpisów: 46
  • Średnio co: 54 dni
  • Ostatni wpis: 166 dni temu, 13:05
  • Licznik odwiedzin: 12 252 / 2556 dni
 
dobralokata
 
Na jakie cele można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy jaki znajdziemy w ofercie Banku BGŻ BNP Paribas możemy przeznaczyć na sfinansowanie dowolnego celu. Mamy do dyspozycji bardzo długi okres kredytowania, a kwota maksymalna kredytu jest bardzo wysoka, dzięki czemu wiele osób może znaleźć idealne dla siebie zobowiązanie. Skorzystanie z umowy ubezpieczenia zobowiązania znacząco wpłynie na obniżenie prowizji od udzielenia kredytu. W ramach oferty Banku BGŻ BNP Paribas maksymalna kwota jaką można pożyczyć to 200 tysięcy złotych. Minimalna kwota natomiast to 2 tysiące złotych. Dla osób szukających kredytu na kilka stówek ta oferta się nie sprawdzi, informacje na ten temat znajdziesz także na www.mojalokata.com.pl/.

Okres kredytowania.

Raty kredytu muszą być równe i można skorzystać z okresu kredytowania od 6 do maksymalnie 120 miesięcy. Pożyczka nie może być zaciągnięta na dłużej niż siedem lat. Okres kredytowania 85 miesięcy i więcej dostępny jest dla zobowiązań zaciągniętych na kwotę powyżej 30 tysięcy złotych. Do skorzystania z tej oferty niezbędne będzie przedstawienie w banku dokumentu o stałych dochodach. Bank akceptuje jednak wiele źródeł dochodów, począwszy od umowy o pracę, poprzez umowę zlecenie, czy też poprzez prowadzenie działalności rolniczej lub gospodarczą. Osoba uzyskująca dochody za granicą, czy też rencista lub emeryt również mogą z tej oferty skorzystać. Złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas można wykonać poprzez infolinię lub bezpośrednio udając się do oddziału banku. Przez internet wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, wpisać dane, a następnie oddzwoni do nas doradca banku. Doradcę można również zamówić wypełniając formularz na stornie Bankier.pl.

Koszta kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Jednym z kosztów kredytu w Banku BGŻ bNP Paribas jest oprocentowanie nominalne. Jest one uzależnione od kwoty kredytu, a także od tego, czy zobowiązanie będzie posiadało ubezpieczenie. Obecnie stopa procentowa wynosi od 5,49% do maksymalnie 9,99%. Kolejnym z kosztów kredytu jest stawka prowizji. Jest ona naliczana za uruchomienie kredytu i może być bardzo zróżnicowana. Jest ona uzależniona od tych samych czynników co oprocentowanie nominalne. Wysokość prowizji może wynosić od 4,5% do maksymalnie 12,9% kwoty kredytu jaką przyzna Bank BGŻ BNP Paribas klientowi. Prowizja jest kredytowana co oznacza, że bank dopisuje kwotę prowizji do kwoty zobowiązania. Mamy możliwość skorzystania z obniżonej prowizji i oprocentowania jeżeli podpiszemy z bankiem ubezpieczenie na życie. Mamy do wyboru jeden z czterech pakietów. Jeżeli chodzi o opłatę za ubezpieczenie jest ona pobierana jednorazowo i doliczana do całkowitej kwoty zobowiązania kredytu. Kwota kredytu jest podstawą do wyznaczenia wysokości jego oprocentowania oraz prowizji. Oferta Banku BGŻ BNP Paribas jest ofertą bardzo ciekawą i godną uwagi. Cieszy się sporą popularnością i z pewnością jeszcze wiele osób chętnie z niej skorzysta.

Nie możesz dodać komentarza.