• Wpisów: 46
  • Średnio co: 54 dni
  • Ostatni wpis: 166 dni temu, 13:05
  • Licznik odwiedzin: 12 252 / 2556 dni
 
dobralokata
 
Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas.

Wśród najlepszych ofert kredytu gotówkowego na kwotę 80 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 36 miesięcy, najlepsza z najlepszych to oferta kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas. Bank wymaga jedynie zgody współmałżonka oraz oświadczenia o zarobkach, aby móc z tej oferty skorzystać. Oprocentowanie nominalne zobowiązania wynosi 4,99% w skali roku. Prowizja za udzieleni kredytu jest dosyć niska i wynosi 1,5% przyznanej kwoty. Oprocentowanie kredytu można negocjować jak również można ten kredyt spłacić przed czasem. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od minimum 2 tysięcy złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Kredyt można rozłożyć na okres spłaty od 6 do 120 miesięcy. Zaciągając kredyt 80 tysięcy złotych na 36 miesięcy każda z rat miesięcznych będzie po około 2437 złotych. RRSO będzie miało dosyć niską wartość 6,25%. Całkowita kwota jaką oddamy do banku wyniesie 87718 złotych, z czego 6407 złotych będzie stanowiła suma spłaconych odsetek. Jak dla takiej dużej kwoty kredytu nie generuje on bardzo dużych kosztów, ale tylko dlatego, że jest dosyć mały okres kredytowania. Rozkładając nasze 80 tysięcy złotych na więcej rat z pewnością kredyt by nas o wiele więcej kosztował, szukaj także ofert na mniejsze kwoty na www.okasa.pl/.

Kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku.

Tani kredyt gotówkowy z kontem to oferta przygotowana przez Eurobank. Chcąc z niej skorzystać trzeba założyć w banku rachunek osobisty. Jest również możliwość skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych, które nie w każdym z banków są dostępne. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie nominalne zobowiązania wynosi 5%, zaś prowizja za jego udzielenie jest o wiele wyższa i wynosi 11,3% przyznanej kwoty. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od 500 złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi od 3 do 08 miesięcy. Dla kredytu na 80 tysięcy złotych spłacanego przez trzy lata RRSO ma wartość 13,02% w skali roku. Raty miesięczne będą po około 2669 złotych. Kwota jaką oddamy do banku to suma ponad 96 tysięcy złotych, z czego nieco ponad 7 tysięcy stanowi suma spłacanych odsetek przez cały okres kredytowania.

Nie wszystkim znane mRaty to również bardzo ciekawa propozycja kredytu gotówkowego jaką przygotował mBank. Jedyne czego oczekuje od nas bank to przedstawienie oświadczenia o zarobkach. Jest to pożyczka na dowolny cel. Oprocentowanie nominalne tego zobowiązania wynosi 9% w skali roku, a prowizja jest równa 6%. Maksymalna kwota jaką można pożyczyć to 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy. Dla naszej kwoty kredytu RRSO będzie równe 13,84%. Raty miesięczne będą po około 2697 złotych. Całkowita kwota do spłaty to suma ponad 97 tysięcy złotych. Suma spłacanych odsetek wynosi natomiast 12279 złotych. Ta oferta jest najdroższą z trzech prezentowanych w tym artykule ofert, co nie znaczy że jest ona nie korzystna. Na tle innych ofert w innych bankach niż prezentowane ta propozycja wychodzi całkiem nieźle.

Nie możesz dodać komentarza.